Dasze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
128 m2
Numer oferty
361/4300/OLS
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1965
Rodzaj budynku
Sklep
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

***Wiele Możliwości***Sklep/Bar*** Pomysł na biznes*** Brak Konkurencji***

Zapraszamy serdecznie na prezentację lokalu w miejscowości Dasze, na trasie Kleszczele - Siemiatycze.

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum miejscowości. Lokal o powierzchni ok. 130 m2 położony jest przy drodze asfaltowej.

Na powierzchnię budynku składa się duża sala główna, sala z miejscem na bar, 2 zaplecza, łazienki dla gości i łazienki dla personelu, magazyn. Wnętrze lokalu widoczne na zdjęciach, można wykorzystać jako sklep połączony z barem lub do innych celów w zależności od potrzeb.

W lokalu mamy ogrzewanie piecem kaflowym, który świetnie się sprawdza, woda miejska, szambo, ciepła woda z bojlera przepływowego, prąd.

Obok sklepu miejsce na "ogródek", można postawić ławki i parasole dla klientów.

Na trasie przejeżdża dużo tirów, a także turyści.


Oferta Tylko w Dobrym Domu!

Mapa

Kontakt

Justyna Kochaczewska

Justyna Kochaczewska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
513805579
E-mail:
j.kochaczewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).