Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Powierzchnia działki
950 m2
Numer oferty
5791/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż jedną z kilkunastu działek położonych na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych! Działka o powierzchni 960 m2 o wymiarach 30x32. Dojazd drogą utwardzoną. Wydane warunki zabudowy. Bardzo ładna lokalizacja, idealna na budowę domu !
Zapraszamy po więcej informacji

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).