Hajnówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Numer oferty
6876/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
270 m2
Powierzchnia użytkowa
84 m2
Rok budowy
1939
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
Olejowe
Typ okien
PCV, Drewniane (stary typ), PCV

Opis nieruchomości

*** ŚWIETNY LOKALIZACJA *** LOKAL Z DUSZĄ***


Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację drewnianego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Hajnówce. Dom wybudowany w 1939r. podniesiony, na dole zostały rozpoczęte prace pod lokal gastronomiczny, zostało położone ogrzewanie podłogowe i terakota. Została założona instalacja, aby zamontować kaloryfery. Przewidziane było ogrzewanie na olej opałowy. Dach pokryty blachą. Część okien wymieniona na PCV. Została też zrobiona przybudówka z cegły.
Na górze budynek zachowany w oryginalnej postaci, zbudowany z bala puszczańskiego, podłoga drewniana.

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie podłogowe. Brak pieca. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Jest to świetne miejsce, aby założyć swój wymarzony biznes, jak również do zamieszkania. Można połączyć pracę i życie rodzinne lub stworzyć nowoczesny lokal z duszą!

Nieruchomość może stanowić bardzo dobrą inwestycję pod wynajem lokalu/domu, lub też prowadzenie własnej firmy i budynek mieszkalny.

To doskonała lokata kapitału i miejsce dla całej rodziny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Kochaczewska

Justyna Kochaczewska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
513805579
E-mail:
j.kochaczewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).