Sprzedaj z nami

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, skorzystaj z usług naszej agencji nieruchomości. Dobry Dom Nieruchomości oferuje kompleksowe wsparcie w procesie sprzedaży i gwarantuje szybkie i skuteczne wyniki.

Dlaczego warto sprzedać z nami?

  • Doświadczony zespół agentów nieruchomości, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w branży oraz są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące sprzedaży nieruchomości.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, dzięki czemu oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do Twoich oczekiwań.
  • Szeroki zakres usług, w tym wycena nieruchomości, przygotowanie ofert sprzedaży, przeprowadzenie negocjacji oraz przygotowanie umów.
  • Skuteczna reklama Twojej nieruchomości w internecie i innych mediach, dzięki czemu dotrzemy do większej liczby potencjalnych klientów.

Dzięki naszym usługom sprzedaż nieruchomości staje się łatwiejsza i mniej stresująca. Zaufaj naszej agencji nieruchomości i ciesz się szybkim i skutecznym procesem sprzedaży.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację i poznać naszą ofertę.


Zgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Co oferujesz?
W jakiej lokalizacji?
W jakiej cenie?
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: