Sprzedaj szybko

Wiesz dlaczego powinieneś/aś sprzedawać z nami ? Bo prawdopodobnie znamy już Twojego kupca.

W naszych działaniach kluczem jest odpowiednie kojarzenie stron.

Wspomagamy się przy tym zaawansowanym systemem komputerowym, który automatycznie kojarzy wprowadzone nieruchomości do naszej bazy z wprowadzonymi poszukującymi …

Stosujemy zasadę pierwszeństwa ! Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

W trakcie sprzedaży kilkuset nieruchomości wypracowaliśmy skuteczny marketing, który oddziałuje na szybką sprzedaż.

Na co dzień, przy konstruowaniu oferty, tworzymy spacery wirtualne z opcją pomiaru pomieszczeń w trakcie „spaceru”, filmy promocyjne, zdjęcia z nieba za pomocą drona, we wszystkich ofertach STANDARDOWO zdjęcia w formacie HDR oraz home staging.

Jesteśmy wszędzie.

Nasze oferty ogłaszamy na kilkudziesięciu portalach bez przerwy 24h na dobę, 365  dni w roku, co oznacza, że jeśli w jakimkolwiek czasie, ktokolwiek będzie zainteresowany, jakąkolwiek nieruchomością z naszej bazy to na pewno ją znajdzie.

W grupie tkwi siła.

Nasz zespół składa się z kilkunastu zgranych i wspierających się wzajemnie ludzi, którzy na co dzień wymieniają się informacjami z rynku nieruchomości w celu realizacji jak największej ilości transakcji.

My działamy. Ty śpisz spokojnie.

Żyjemy we wspaniałych, ale także skomplikowanych czasach.

Działając zgodnie z prawem mamy obowiązek podpisywania umowy pośrednictwa z każdym Klientem, dzięki temu wiemy komu pokazujemy Państwa nieruchomości. Inaczej jest w przypadku, gdy ktoś sprzedaje na własną rękę, wtedy z reguły nie ma pojęcia kto odwiedza jego dom/majątek.

Jako profesjonalne biuro posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.

Znamy się na sprzedaży nieruchomości.
Będziemy zaszczyceni jeśli dasz nam szansę !
Zespół Dobrego DomuZgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Co oferujesz?
W jakiej lokalizacji?
W jakiej cenie?
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: