Białystok

Młodych

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy

Opis nieruchomości

***SUPER LOKALIZACJA***BEZPIECZNA OKOLICA**OSIEDLE MŁODYCH*** MIEJSCA POSTOJOWE**Zapraszamy na prezentację miejsc postojowych na wynajem w garażu podziemnym na osiedlu Młodych przy ul. Prowiantowa.Miejsca postojowe o powierzchni około 15m2- 2 miejsca.Cena za wynajem 250 + 50 czynsz..

Mapa

Kontakt

Anna Karlińska

Anna Karlińska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.karlinska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).