Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
982,40 m2
Numer oferty
120/4300/OOS
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 667,1m2 + piwnica o powierzchni 315,3 m2, dwukondygnacyjny. Parter, piętro oraz piwnica, która może służyć jako magazyn. Do budynku są dwa oddzielne wejścia, jest możliwość podziału na dwa lokale: piętro + parter z piwnicą. Budynek znajduje się w centrum Bielska Podlaskiego przy głównej ulicy Mickiewicza.Nieopodal budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.Nowa stolarka aluminiowa.
Parter wykorzystany jest aktualnie znajduje się w nim sklep.

Przed budynkiem parking, zawsze z miejscami dla klientów.

Cena za nieruchomość to 1 200 000 +VAT

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).