O nas

Podlasie, to nasz dom.

I to wiele dla nas znaczy!

Lokalny patriotyzm? Można tak powiedzieć. Jesteśmy dumni z naszego regionu i cieszymy się, że w tym miejscu się wychowaliśmy, że założyliśmy tu rodziny i tu prowadzimy odpowiedzialny społecznie biznes. Każdego dnia pomagamy naszym klientom z nieruchomościami – szukamy wymarzonych domów, pomagamy je sprzedać, szykujemy umowy, prezentujemy oferty. Znamy chyba każdą miejscowość, każdy kąt w naszym województwie.

I zdecydowanie uwielbiamy naszą pracę!

Na rynku nieruchomości jesteśmy ponad 10 lat. Za nami tysiące klientów, transakcji, rozwiązanych problemów. Mamy wypracowane standardy i mamy usługi, które działają. I choć wiemy, że już kawał pracy za nami, dalej stawiamy na rozwój: dla naszych klientów, dla naszych pracowników i dla siebie.

Wszystko zaczęło się od firmy rodzinnej. Kiedy poznaje się dwójka ludzi, którzy do nieruchomości mają smykałkę, musi wyjść z tego dobry biznes: i tak już zostało! W ciągu tych dziesięciu lat w naszej pracy zmieniło się prawie wszystko – w końcu zatrudniamy kilkunastu pracowników, sterujemy pracą trzech oddziałów i umawiamy tysiące spotkań rocznie. Co się nie zmieniło? Odpowiedzialne podejście. Nie tylko wobec klientów i kontrahentów, ale i wobec pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie godnej zaufania.

Szukasz agencji nieruchomości, która potrafi słuchać, dba o Twoje interesy i nie wykręca się podejściem biznes to biznes? W takim razie zapraszamy.

Wspólnie z nami wybierzesz Twoją nieruchomość!

Zapraszamy do dobrej współpracy,

Zespół Dobry Dom

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: