Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
215 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Numer oferty
12706/4300/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na czwartym piętrze w centrum Bielska Podlaskiego. Powierzchnia obejmuje trzy pokoje, kuchnię, łazienkę z WC. Mieszkanie do własnej aranżacji. Bardzo dobra lokalizacja!
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).