Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
175 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Numer oferty
13019/4300/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Ciemna

Opis nieruchomości

***Pierwsze piętro***dwa pokoje***blisko centrum***
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2, położone na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji Bielsk Podlaskiego. Powierzchnia mieszkania obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, WC oraz balkon. Do mieszkania przynależy piwnica, miejsca parkingowe dostępne przy bloku. Niewielkie koszty utrzymania, zachęcają do potraktowania tej nieruchomości jako bardzo dobrą inwestycję np. pod wynajem!
Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Sklep, Bank, Plac zabaw, Apteka, Centrum handlowe

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).