Siemiatycze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 676 PLN
Powierzchnia
67 m2
Numer oferty
379/4300/OLW
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rok budowy
2020
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Doskonała lokalizacja centrum miasta , parter lokal dobrze  nadaje się do prowadzenia działalności usługowej , handlowej lub gastronomicznej . Pomieszczenie przedzielone ściankami działowymi gipsowo - kartonowymi , możliwość dowolnego przestawienia . W lokalu jest łazienka , zaplecze kuchenne , ogrzewanie gazowe kotłownia do całego obiektu. Przy lokalu duży parking do wykorzystania przez klientów .  

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).