Mońki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
63 m2
Numer oferty
345/4300/OLW
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

***Lokal w Centrum Moniek***Przy Bardzo Ruchliwej Ulicy***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej, handlowo- usługowej. Lokal położony jest bezpośrednio przy ulicy w centrum Moniek. Nieruchomość znajduje się na parterze, składa się z trzech pokoi i łazienki, łącznie około 63m2.
Możliwość zrobienia drugiego wejścia. Wnętrze lokalu do własnej aranżacji, świetnie nadaje się do prowadzenia biura, ale także innego rodzaju działalności.

Standard wykończenia: podłogi: terakota; ściany: gładź gipsowa, okna PCV. Lokal jest gotowy do wprowadzenia.

Podana cena jest ceną netto.

Mapa

Kontakt

Marek Chrostek

Marek Chrostek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
m.chrostek@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).