Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Powierzchnia działki
4 999 m2
Numer oferty
4180/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Duża działka rolna którą ze względu na położenie bez problemu można przekształcić na budowlaną. Cena tylko 19,80 zł za m.
W najbliższym otoczeniu powstają nowe domy .Peryferia Bielska Podlaskiego przy stosunkowo mało ruchliwej szosie i blisko
centrum Bielska Podlaskiego 5 min autem. Do szkoły dla dzieci pieszo 5 min .W okolicy ceny działek 70-80 zł za m2.
Doskonała lokata gotówki lub zakup działki pod własny dom. To ostatnia taka okazja .
Zapraszam na bezpłatną prezentację .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Apteka, Zabudowa niska, Szkoła, Bar, Las, Bank, Hala sportowa, Basen, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Restauracja, Szpital, Przedszkole, Sklep, Bazarek, Rzeka, Kościół, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).