Siemianówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
98 500 PLN
Powierzchnia działki
3 649 m2
Numer oferty
4446/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

***Działka w dobrej lokalizacji ***

Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na bezpłatną prezentację działki rekreacyjna o powierzchni 3649m2. W otoczeniu znajduję się las i jezioro Siemianowskie które jest oddalone 500m od działki.

Dojazd do działki - drogą żwirową

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).