Rybaki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Numer oferty
4889/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Bardzo pięknie położona działka z warunkami zabudowy położona w małej wsi w gminie Narew . Największym atutem działki jest położenie na wsi bardzo spokojnej droga do wsi asfaltowa ale kończąca się w tej wsi dzięki temu prawie zupełnie brak ruchu samochodowego. Działka położona w drugiej linii zabudowy po sąsiedzku jeden sąsiad . Do działki doprowadzona linia energetyczna , wodę można doprowadzić z ulicy 100 m lub wykonać własną studnię . Działka jest równa , sucha bardzo blisko lasu 50 m . Wydane warunki budowy domu jednorodzinnego. Bardzo blisko znajduje się rzeka Narew , jest plaża .
Doskonałe miejsce zarówno na wakacyjne zamieszkanie jak i na całoroczne jeśli ktoś potrzebuje bliskiego kontaktu z naturą .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Brak

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).