Borki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
899 000 PLN
Powierzchnia działki
14 580 m2
Numer oferty
4847/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

**BORKI- BEZPOŚREDNIO PRZY PUSZCZY *** ŁADNA DZIAŁKA NA WZNIESIENU *** NR EW. 252/3 BORKI***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki pięknie położonej nieopodal rzeki Supraśl w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

Działka o powierzchni ok 1,5 HA o wymiarach 68m x 200m, klasa gruntu V i VI.

Atutem działki zdecydowanie jest jej lokalizacja. Przy działce zabudowa jednorodzinna, świetny dojazd do Białegostoku. Działka od tyłu graniczy z puszczą co oznacza, iż od tej strony nigdy nie będzie sąsiada, a właściciel działki będzie miał stały widok na piękny las. Droga dojazdowa, utwardzona kończy się kilkadziesiąt metrów od działki co oznacza brak przejeżdżających samochodów i tym samym spokój i błogą ciszę.

Na część działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne.

Media: prąd w drodze przy działce.

Na tym obszarze nie ma miejscowego planu ani studium uwarunkowań przestrzennych co pozwala na aranżację terenu poprzez warunki zabudowy wg. potrzeb nabywcy, teren natury 2000, rezerwat przyrody , baza harcerska, nieopodal rzeka Supraśl.

ODLEGŁOŚĆ OD:

BIAŁYSTOK- OK 30 KM

LIPOWY MOST - OK 5KM

KRÓLOWY MOST- OK 12KM

GRÓDEK- OK 17KM

BAJKOWE MIEJSCE- INWESTYCJA DLA KAŻDEGO !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Joanna Alicja Hajduk

Joanna Alicja Hajduk

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
joannahajduk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).