Orla

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
85 000 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Numer oferty
4201/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Kochasz otoczenie lasu, lubisz być blisko z naturą? Chciałbyś mieszkać przy lesie a jednocześnie z wszystkimi udogodnieniami ta działka jest to Twoje miejsce na Ziemi .Położona w bardzo spokojnej
miejscowości, blisko Orli i Bielska Podlaskiego.
Działka położona w sąsiedztwie z jednej strony domków jednorodzinnych z drugiej las, działka o powierzchni 3000 m2, składa się z dwóch działek, które kształtem tworzą literę L.
Media: w drodze prąd, woda , kanalizacja . Nie ma problemu z pozwoleniem na budowę . Obecnie działka zakrzaczona dlatego też cena nie jest wygórowana.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Kochaczewska

Justyna Kochaczewska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
513805579
E-mail:
j.kochaczewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).