Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
85 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Numer oferty
3073/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

*** BIELSK PODLASKI UL. 11 LISTOPADA - 1000 M2 DZIAŁKI *** WSZYSTKIE MEDIA *** SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM *** ATRAKCYJNA LOKALIZACJA *** SUPER CENA *** NA CICHYM I SPOKOJNYM OSIEDLU NOWYCH DOMÓW JEDNORODZINNYCH *** OGROMNY POTENCJAŁ ! *** WSPANIAŁE SĄSIEDZTWO ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki budowlanej, położonej w BIELSKU PODLASKIM. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 29 X 35 m. o powierzchni ok. 1000 M2. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie 50 metrów drogą utwardzoną / szutrówką.

*** MEDIA: woda, prąd w drodze. W ulicy głównej już kładą gaz!

Atutem działki są jej walory widokowe. Z terenu działki rozciąga się piękny widok na panoramę okolic. Działka płaska, sucha.

Okolica: działka położona w cichej i spokojnej okolicy, a jednak z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, atrakcyjnie położona.

ZDECYDOWANIE POLECAMY !!! ZADZWOŃ DO NAS I ZOBACZ NA ŻYWO !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).