Wasilczyki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
370 000 PLN
Powierzchnia działki
21 572 m2
Numer oferty
5731/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

DWA HEKTARY ZE STAWEM I ZABUDOWANIAMI *** JEDYNIE 10 KM OD SUWAŁK !!! ***

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2 ha z zabudowaniami w pięknej spokojnej okolicy niedaleko Suwałk, nadające się do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta, a także jako gospodarstwo rolne obrotnemu rolnikowi :).

Działka nieco ponad 2 hektary, na której znajdują się budynki: dom około 80m2 zabudowy, podpiwniczony z poddaszem do adaptacji, wymienione pokrycie dachowe (blachodachówka) oraz trzy murowane budynki gospodarcze w dobrym stanie. Do domu doprowadzone media: prąd, woda z sieci wodociągowej (jest też studnia z wodą), ogrzewanie ceramiczne. Dom ciepły murowany do renowacji.

Spokojne sąsiedztwo. Do działki dojazd wprost z nowej drogi asfaltowej, przy której ustawione są nowoczesne latarnie oświetlające całą miejscowość. Nieruchomość składa się z gruntów rolnych wraz z budynkami i przepięknym DUŻYM STAWEM !!! .

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji - jedyne, 10 km od Suwałk !!!

Jeśli zainteresowali się Państwa tym urokliwym miejscem, bardzo chętnie się spotkam i BEZPŁATNIE oprowadzę po okolicy :)

ZAPRASZAM DO KONTAKTU !

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Sylwia Nagieło

Sylwia Nagieło

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
690 692 15
E-mail:
s.nagielo@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).