Hajnówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 000 PLN
Powierzchnia działki
7 000 m2
Numer oferty
4542/4300/OGS
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

*** DOM DO REMONTU *** DZIAŁKA DO ZAGOSPODAROWANIA *** MOŻNA SIĘ TU JESZCZE SOLIDNIE POBUDOWAĆ *** *** DUŻA POSESJA W HAJNÓWCE ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, położonego w Hajnówce. Nieruchomość do generalnego remontu. Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Okolica bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości.

*** SIEDLISKO NA OGROMNEJ DZIAŁCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PODZIAŁU NA MNIEJSZE DZIAŁKI *** ZAKUP INWESTYCYJNY LUB DO ZAMIESZKANIA ***

Działka o powierzchni ok. 7000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 88 m x 95 m. Działka zabudowana drewnianą stodołą oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Jeśli chcesz możesz wyremontować dom bądź postawić nowy - powierzchni Ci nie zabraknie. Cała działka ma bardzo dużą powierzchnię z możliwością podziału działki na mniejsze w zależności od potrzeb.

Dom drewniany wybudowany wg tradycyjnej wiejskiej architektury z 1960 roku. Powierzchnia domu wynosi ok 80 m2. Dom składa się z następujących pomieszczeń: kuchnia, 2 pokoje, sień. Poddasze jest nieużytkowe, aczkolwiek można je zaadaptować.

Media: prąd, woda, kanalizacja - dociągnięta do działki, nie podłączona. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Świetna lokalizacja! Cisza i spokój nieopodal wszystkich udogodnień w Hajnówce. Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku.

Serdecznie polecamy!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).