Wygoda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Powierzchnia działki
3 025 m2
Numer oferty
4130/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnej, ładnie położonej działki rolnej w miejscowości Hajnówka

Miejsce idealne na budowę domu lub budynku pod działalność gospodarczą

Powierzchnia działki wynosi 3025 m2. Doskonałe rozwiązanie dla osoby, która chciałaby otworzyć agroturystykę lub wybudować swój mały RAJ w cichej i spokojnej okolicy z pięknymi widokami i obcującą przyrodą.

Działka położona jest na płaskim i suchym terenie w spokojnej, cichej i poszukiwanej okolicy z łatwym i szybkim dojazdem do centrum miasta.

Klasa ziemi IV B.

Media: prąd

Możliwość dokupienia sąsiednich działek.

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Błoński

Tomasz Błoński

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
534025596
E-mail:
t.blonski@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).