Przybudki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
79 000 PLN
Powierzchnia działki
3 300 m2
Numer oferty
4203/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Jak chcesz zamieszkać lub odpoczywać w Puszczy Białowieskiej to lepszej oferty nie znajdziesz . Działka położona we wsi w gminie Narewka na samym skraju puszczy .
Bez zabudowań więc do własnej aranżacji . Odległość do Hajnówki 13 km do jeziora Siemianowskiego 15 km. Bardzo malownicza okolica . Rowerowe i piesze szlaki po Puszczy . Zabudowa we wsi tradycyjna podlaska. Zarówno kupno działki dla siebie jak i jako inwestycja to doskonała okazja .Zapraszam na bezpłatną prezentację .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Kościół, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).