Sumowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Powierzchnia działki
7 000 m2
Numer oferty
3450/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

***PONAD 200M LINII BRZEGOWEJ***JEZIORO DMITROWO***

Serdecznie zapraszamy na bezpłatna prezentację wyjatkowej działki, położonej na przepięknej Sejneńczyźnie ok. 5 km od Sejn i 25 km od Suwałk.

Sejneńszczyzna w dużej mierze należy do Zielonych Płuc Polski i obszaru Natura 2000, świadczą o tym unikatowe polodowcowe krajobrazy, czyste rzeki i liczne jeziora. Jest to bez wątpienia jedno z najczystszych miejsc w Polsce.

Nieruchomość, którą oferujemy to wspaniała inwestycja, ponieważ posiada własną długą linię brzegową do jeziora Dmitrowo, jest możliwośc postawienia budynków związanych z utrzymaniem zbiornika wodnego.

Idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od codzienności na łonie natury, odpoczynku od zgiełku dużych miast, wędkarzy i miłośników sportów wodnych.

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Telefon:
690 692 915
E-mail:
p.jatkowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).