Przejma Wysoka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Powierzchnia działki
6 338 m2
Numer oferty
3456/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

***OKAZJA***SPOKÓJ I CISZA***

Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa na bezpłatną prezentację wyjątkowej działki położonej w malowniczej miejscowości Przejma Wysoka, ok. 20 km od Suwałk.

Nieruchomość o powierzchni 6338 m2, nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przez co łatwo można starać się o warunki zabudowy.

Działka ma dostęp do drogi asfaltowej z jednej strony, od drugiej strony przy lasku można dostać się na działkę drogą szutrową. Niewątpliwym atutem jest brak sąsiadów obok a ściana drzew przy drodze, powoduje, że czujemy się komfortowo i mamy większą prywatność.

Media: sieć wodociągowa jak i słup energetyczny przebiega przez działkę.

Idealne miejsce zamieszkania bądź sezonowego odpoczynku dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Okolica cechuje się przepięknymi pagórkowatymi widokami, polodowcowymi jeziorami oraz czystym powietrzem.

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Telefon:
690 692 915
E-mail:
p.jatkowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).