Czarna Białostocka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
65 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Numer oferty
5025/4300/OGS
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

*** 1000 M2 *** IDEALNE WYMIARY *** ZOBACZ JUŻ DZIŚ *** DOBRA CENA ! ***

Jeśli poszukujesz działki w małej i spokojnej miejscowości w otulinie natury - sprawdź tę ofertę!

Biuro nieruchomości Dobry Dom prezentuje Państwu niezwykłą ofertę 4 działek położonych 6 km od bardzo popularnej miejscowości CZARNA BIAŁOSTOCKA. W pobliżu znajdą Państwo miłe i sympatyczne sąsiedztwo. Odległość od centrum miasta to zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Miasto prężnie rozwijające się, dookoła mnóstwo sklepów, wszystkie niezbędne urzędy, szpital, Kościół, szkoła oraz przedszkole.

Całkowita powierzchnia jednej z działek wynosi ok. 1000 m2 i wymiary 26 X 38 m.

W pobliżu znajdują się zabudowanie jednorodzinne oraz las, pola - piękna i otwarta przestrzeń z dala od zgiełku i uciążliwości miejskich.

Media: woda, kanalizacja, prąd w drodze gminnej ok 100 metrów od działki.

Droga dojazdowa: utwardzona..

Idealne miejsce na dom. Już dziś skorzystaj z możliwości obejrzenia tej działki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Anna Karlińska

Anna Karlińska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.karlinska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).