Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
39 000 PLN
Powierzchnia działki
2 900 m2
Numer oferty
3228/4300/OGS
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Poprowadź pensjonat, stwórz własną pracownię lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu... Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska w gminie Orla, oddalonego 9 km od miejscowości Bielsk Podlaski. Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Wioska bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości.

Działki o powierzchni łącznej ok. 2900 m2. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych działek. Na jednej działce dom do kapitalnego remontu, rozbudowy - ogranicza nas tak naprawdę wyobraźnia. Kolejna działka w przeszłości służyła jako sad. Następna, trzecia z działek typowo rolna, pod uprawę. Całość do własnego zagospodarowania. Przyjedź i sam zobacz na żywo. Warto !!! Wioska cicha, spokojna z dala od trasy przelotowej.

Media: prąd, woda z wodociągu, ogrzewanie - piec kaflowy. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku. Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie, jak również wielu letników.

Niewątpliwym atutem jest bliskość lasów oraz pięknych terenów zielonych. Dodatkową atrakcją miejscowości jest tradycyjna drewniana architektura oraz ludowe ornamentacje domów, w szczególności okiennic.

Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).