Sasiny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
59 000 PLN
Powierzchnia działki
2 300 m2
Numer oferty
4852/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

*** CICHA I SPOKOJNA OKOLICA *** KSZTAŁTNA DZIAŁKA *** PIĘKNA OKOLICA W PÓL , LASÓW ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki z wydanymi warunkami zabudowy mieszkalnej, w cichej i spokojnej wsi SASINY. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach tej spokojnej i pięknej podlaskiej wsi.

W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane, pola, lasy. Przyroda na wyciągnięcie ręki z bardzo dobrym dojazdem do okolicznych miejscowości. Oferta jest skierowana w szczególności do osób, dla których ważny jest spokój, cisza, otoczenia natury i czyste powietrze. Wieś Sasiny ma charakter wsi rekreacyjnej. Zdecydowana większość domów to domy letniskowe. We wsi nikt nie prowadzi typowego uciążliwego gospodarstwa rolnego.

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Media: prąd i woda w drodze.

Działka o powierzchni 2300 metrów, w kształcie prostokąta. Klasoużytek Br-RIVb oraz Br-RV.

Główne atuty nieruchomości: spokojna i piękna okolica. Bardzo dobry dojazd do innych miejscowości jak Bielsk Podlaski, Boćki, Siemiatycze i inne. Wieś ze wszystkich stron otoczona jest lasami dzięki czemu bardzo często w odwiedziny przychodzą łosie, jelenie i sarny :)

Z Sasin jest blisko do kilku bardzo atrakcyjnych miejsc turystycznych.

Sasiny oddalone są jedyne 15 km od południowej granicy Puszczy Białowieskiej, która jest jedynym polskim obiektem przyrodniczym wpisanym na listę UNESCO, 17 km od nich jest piękny zalew Repczyce, który latem jest wspaniałym miejscem do kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych, a 25 km od nieruchomości jest położony Klasztor Grabarka, który jest świętym miejscem osób wyznania prawosławnego.

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca oddalonego od przemysłu, dróg szybkiego ruchu, otoczonego naturą to zapraszam do obejrzenia mojej działki :)

Zapraszamy do oględzin na żywo !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).