Pluszkiejmy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Powierzchnia działki
6 500 m2
Numer oferty
3828/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

*** WŁASNA LINIA BRZEGOWA - 21 METRÓW *** MOŻLIWOŚĆ WARUNKÓW ZABUDOWY *** JEDYNA TAKA DZIAŁKA *** WIDOK NA JEZIORO CZARNE *** CICHA OKOLICA ***

Od dawna poszukujesz działki z własną linią brzegową? Marzysz o tym aby móc wieczorem, przy zachodzie słońca wskoczyć do jeziora z dala od ludzi i przepychu na miejskiej plaży? Wszystkie obejrzane dotychczas działki nie spełniają warunków do tego, aby móc budować na nich dom? Niemal już zwątpiłeś, że znajdziesz grunt spełniający Twoje oczekiwania?
Prawdą jest, że takie działki to perełki, których prawie nie ma, ale...

Dobry Dom nieruchomości ma wielki zaszczyt zaprezentować działkę w Pluszkiejmach, która ma 20 metrów własnej linii brzegowej. Długość działki (ok 200m) pozwoli na uzyskanie warunków zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 6500 m 2 plus 1000 m drogi spełni oczekiwania najbardziej wymagających, da Ci przestrzeń oraz możliwość posiadania wielkiego ogrodu.1000 m drogi, która prowadzi do prezentowanego gruntu jest drogą utwardzoną, cichą, lokalną. Na działce znajduje się altana oraz barakowóz o wymiarach 2,5 m x5 m Działka jest ładnie osłonięta zielenią , co daje ciszę, odrobinę cienia oraz prywatność. Kształt prostokąta, oraz jezioro znajdujące się niżej, niż początek działki- pozwoli stanąć na delikatnym wzniesieniu, na początku działki, przodem do jeziora. Wtedy patrząc przed siebie usłyszysz głos w głowie "to tu jest Twoje miejsce na ziemi". Wtedy też powstanie pomysł na aranżację swojej oazy spokoju, swojego domu i podwórka.

Tylko 5 km od Gołdapi
Ok 45 km od Suwałk

Media
-prąd w drodze

Nie zwlekaj i już dziś umów się na bezpłatną prezentację !!!

TYLKO W DOBRYM DOMU !!!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Joanna Kuziemska

Joanna Kuziemska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
575 692 913
E-mail:
j.kuziemska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).