Ploski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
50 000 PLN
Powierzchnia działki
5 003 m2
Numer oferty
4430/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Leśna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka leśna, której część to łąka położona przy drodze leśnej . Działka znajduje się w odległości 1,5 km od pięknej wsi Ploski. 35 km od Białegostoku , 15 km od Bielska Podlaskiego .
W odległości 300 m jest wybudowany dom.

Okolica obfituje w grzyby jest bardzo blisko do rzeki Łoknica 350 m.
Warto zobaczyć, niezwykle urokliwe miejsce.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).