Narew

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 000 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Numer oferty
3472/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

*** KLIMAT I MAGIA PODLASKIEJ WSI *** PIĘKNA OKOLICA *** NA CO DZIEŃ LUB NA ZASŁUŻONY ODPOCZYNEK *** DOM NA WSI W CICHEJ OKOLICY *** GMINA NAREW *** DZIAŁKA W DOLINIE RZEKI NAREW *** BARDZO DOBRY DOJAZD Z BIAŁEGOSTOKU *** ŁADNA DUŻA DZIAŁKA ***

__________ PODLASKA WSPANIAŁA KRAINA OTWARTYCH OKIENNIC ______________

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Poprowadź pensjonat, stwórz własną pracownię lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu... Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki rolno-budowlanej, położonej w miejscowości NAREW. Nieruchomość w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Bardzo dobry dojazd. Działka ładnie zadbana o powierzchni ok 1100 m2 i wymiarach ok. 13,5X81,5m.

Działka o powierzchni ok. 1100 m2, połowa działki porośnięta zieloną trawką. Całość tworzy piękną kompozycję. Działka ogrodzona siatką. Na działce znajdują się murowane budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie ok. 200 m2. Stodołę można przerobić według bardzo popularnych teraz projektów "nowoczesna stodoła" lub zaadoptować na budynek mieszkalny i odrestaurować w klimatyczne wiejsko - podlaskie klimaty.

Media: prąd, woda, kanalizacja - w drodze bezpośrednio przy samej działce.

Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie, jak również wielu letników.

Niewątpliwym atutem jest bliskość rzeki Narew, lasów oraz pięknych terenów zielonych. Dodatkową atrakcją miejscowości jest tradycyjna drewniana architektura oraz ludowe ornamentacje domów, w szczególności okiennic.

ZDECYDOWANIE POLECAMY!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).