Bielsk Podlaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Powierzchnia działki
6 535 m2
Numer oferty
4081/4300/OGS
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki budowlanej położenie przy głównej mało ruchliwej szosie , w pobliżu osiedle nowych domków jednorodzinnych 250m od działki ,w drodze prąd i woda możliwość podziału działki na dwie lub trzy mniejsze całość to 6520 m .Długość działki wzdłuż drogi 78 m .W najbliższym sąsiedztwie powstają nowe domy. Działka równa , do działki oprócz szosy jest też ścieżka rowerowa .Do centrum Bielsk Podlaskiego 5 min autem. Dobre miejsce również do prowadzenia działalności gospodarczej . Nie chcesz całej można nabyć część po wydzieleniu .
Cena tylko 75 zł za metr do negocjacji .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Hala sportowa, Apteka, Bar, Zabudowa niska, Komenda policji, Żłobek, Bazarek, Przychodnia lekarska, Sklep, Bank, Restauracja, Basen, Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Park, Las, Plac zabaw, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).