Drohiczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
470 000 PLN
Powierzchnia działki
65 500 m2
Numer oferty
4415/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

*** MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY *** DUŻA POWIERZCHNIA *** DOSKONAŁA LOKATA KAPITAŁU *** PRZY ASFALCIE *** 15 MINUT DROGĄ ASFALTOWĄ OD DROHICZYNA *** MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU *** NAPRAWDĘ ŚWIETNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY ***

___ JEŻELI NIE CHCESZ STRACIĆ OSZCZĘDNOŚCI - INWESTUJ W NIERUCHOMOŚCI ____

Dobry Dom Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę rolną z możliwością przekształcenia. Nieruchomość znajduje się w malowniczej wsi 15 minut drogą asfaltową od Drohiczyna. Niemal 6,5 hektara w jednym kawałku.

Do działki prowadzi droga asfaltowa.

MEDIA: prąd w pobliżu, studnia i szambo we własnym zakresie.

Polecamy i zapraszamy KONKRETNYCH I ZDECYDOWANYCH INWESTORÓW zobaczyć działkę na żywo!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).