Bryzgiel

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Powierzchnia działki
5 670 m2
Numer oferty
6066/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

*** WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ *** TWOJA OAZA SPOKOJU *** BLISKOŚĆ LASÓW I JEZIOR *** PUSZCZA AUGUSTOWSKA *** POZWOLENIE NA BUDOWĘ ***

Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego miejsca na ziemi, gdzie mógłbyś odpocząć lub zamieszkać z dala od ludzi i miejskiego zgiełku, to koniecznie przyjrzyj się tej ofercie!
Nieruchomość położona jest w przepięknym zakątku Suwalszczyzny przy lesie, w miejscowości Bryzgiel w powiecie augustowskim.

Na tętniącym życiem niegdyś siedlisku, rozpoczęto już prace nad jego nowa koncepcją. Ustalono nowe warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, oraz wydano pozwolenie na budowę domu o powierzchni 159,83 m², według projektu gotowego architektoniczno-budowlanego "DOM W WETIWERIACH".

Nieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą działek o łącznej powierzchni 5046 m² oraz drogi wewnętrznej o powierzchni 624 m², która również należy do właścicieli. Droga została niedawno odkupiona od Skarbu Państwa i utwardzona, przez co przyszły właściciel ma swobodę dojazdu oraz pewność, że nikt oprócz niego nie będzie z niej korzystał.

Na jednej z działek znajdują się jeszcze pozostałości po siedlisku, które można wykorzystać: mały domek, pół budynku gospodarczego, studnia i piwnica ziemianka.

Nieruchomość otoczona jest lasami puszczy augustowskiej i położona pomiędzy dwoma jeziorami: Wigry oraz Blizno. (odległość od jezior to ok. 2km).

Wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w odosobnieniu na łonie natury.

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Jezioro, Las, Bar, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Telefon:
534 073 685
E-mail:
p.jatkowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).