Działka z gotowym projektem na dom! Bryzgiel

Działka | Sprzedaż | Bryzgiel

410 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
410 000 PLN
Cena za m2
72 PLN
Pow. działki
5 670 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
6066/4300/OGS

Opis

*** WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ *** TWOJA OAZA SPOKOJU *** BLISKOŚĆ LASÓW I JEZIOR *** PUSZCZA AUGUSTOWSKA *** POZWOLENIE NA BUDOWĘ ***

Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego miejsca na ziemi, gdzie mógłbyś odpocząć lub zamieszkać z dala od ludzi i miejskiego zgiełku, to koniecznie przyjrzyj się tej ofercie!
Nieruchomość położona jest w przepięknym zakątku Suwalszczyzny przy lesie, w miejscowości Bryzgiel w powiecie augustowskim.

Na tętniącym życiem niegdyś siedlisku, rozpoczęto już prace nad jego nowa koncepcją. Ustalono nowe warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, oraz wydano pozwolenie na budowę domu o powierzchni 159,83 m², według projektu gotowego architektoniczno-budowlanego "DOM W WETIWERIACH".

Nieruchomość składa się z dwóch połączonych ze sobą działek o łącznej powierzchni 5046 m² oraz drogi wewnętrznej o powierzchni 624 m², która również należy do właścicieli. Droga została niedawno odkupiona od Skarbu Państwa i utwardzona, przez co przyszły właściciel ma swobodę dojazdu oraz pewność, że nikt oprócz niego nie będzie z niej korzystał.

Na jednej z działek znajdują się jeszcze pozostałości po siedlisku, które można wykorzystać: mały domek, pół budynku gospodarczego, studnia i piwnica ziemianka.

Nieruchomość otoczona jest lasami puszczy augustowskiej i położona pomiędzy dwoma jeziorami: Wigry oraz Blizno. (odległość od jezior to ok. 2km).

Wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w odosobnieniu na łonie natury.

GORĄCO POLECAMY!

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Siatka
Wysokość zabudowy
8.5
Procent możliwej zabudowy
25
Wydane warunki zabudowy
Tak
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Możliwość podziału
Tak
Dostępne w okolicy
Sklep, Kościół, Jezioro, Las, Bar, Przedszkole, Szkoła
Droga dojazdowa
Polna droga
Komunikacja
Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Administratorem danych osobowych jest Dobry Dom Nieruchomości z siedzibą przy św. Rocha 5 lok. 202, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@dobrydom-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM