Kaletnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
40 000 PLN
Powierzchnia działki
992 m2
Numer oferty
5883/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Leśna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Prąd
Nie

Opis nieruchomości

Jeśli poszukują Państwo działki na której nikt nie będzie Wam przeszkadzał jest to oferta skierowana do Was.
Działka jest w całości porośnięta drzewami, na jej granicy płynie rzeka Wiatrołuża.
Druga, duża działka (1,9ha) po drugiej stronie rzeki również jest na sprzedaż w naszym Biurze, dlatego zapraszamy do zapoznania się z obiema ofertami, dzięki temu na swojej nieruchomości możecie stworzyć piękne warunki do odpoczynku.

Nieruchomość znajduję się we wsi Kaletnik w której w bardzo małej odległości znajdują się 2 sklepy, jezioro z zadbaną i zagospodarowaną plażą gminną, kościół, szkoła z placem zabaw, boiskiem, placem streetworkoutowym.

Polecamy!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Rzeka, Las, Szkoła, Sklep, Kościół, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Brak drogi

Mapa

Kontakt

Agnieszka Kisielewska

Agnieszka Kisielewska

Telefon:
534073685
E-mail:
a.kisielewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).