Boćki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
328 500 PLN
Powierzchnia działki
65 700 m2
Numer oferty
4178/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki rolnej o łącznej powierzchni 6.57 ha znajdującej się w okolicach Bociek
Cała działka składa się z: 4.59 ha rolna klasa IV ,1.17 ha las klasa V 0.81 ha pastwisko klasa IV (pozostałość po dawnym siedlisku z możliwością przeorania na rolną)
Dojazd do działki drogą utwardzoną.

***Nieopodal znajdują się inne działki z możliwością kupna o łącznej powierzchni 10ha***

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Tomasz Błoński

Tomasz Błoński

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
534025596
E-mail:
t.blonski@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).