Rybczyzna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Powierzchnia działki
14 241 m2
Numer oferty
3693/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

*** PIĘKNA OKOLICA *** 300 M DO JEZIORA ***DWIE DUŻE DZIAŁKI ROLNE ***GMINA RAJGRÓD***

Dobry Dom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentowaniu Państwu działki rolne o powierzchniach 10794 m2 3447 m2, położonych w gminie Rajgród, 300 m od jeziora Dreństwo

Z terenu działki rozciąga się piękny widok na panoramę okolic. Grunt zróżnicowany, lekko nachylony na końcu, łatwy do zagospodarowania.
Dojazd do działki drogą asfaltową,natomiast 100 m drogą utwardzoną.

W okolicy nieruchomości znajduje się jezioro Dreństwo , zabudowania jednorodzinne, pola i lasy.

Media: prąd przy działce, woda, w drodze, gaz, kanalizacja: we własnym zakresie.

Jest to miejsce idealne na wybudowanie domu dla tych, którzy cenią sobie prywatność, bliskość z naturą, uprawianie własnej żywności, wędkarstwo oraz inne sporty wodne.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Joanna Kuziemska

Joanna Kuziemska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
575 692 913
E-mail:
j.kuziemska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).