Stryki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
275 700 PLN
Powierzchnia działki
5 014 m2
Numer oferty
4539/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Wieś podlaska, w otoczeniu lasy pełne grzybów i jagód , urocze miejsca do spacerów i wycieczek pieszych i rowerowych .
Doskonałe miejsce zarówno na odpoczynek jak i całoroczne zamieszkanie . Doskonałe położenie, blisko Bielsk Podlaskiego 10 km, do Białegostoku 50 km , dojazd drogą asfaltową .
Duża działka na której jest stary domek raczej do rozbiórki . Przy działce media prąd i woda . Działka ma dojazd z dwóch stron z jednej droga asfaltowa z drugiej gminna polna .
Można kupić całość lub połowę w zależności od upodobania . Do wsi prowadzi droga asfaltowa ale tutaj kończy się dzięki temu mamy zapewniony spokój i ciszę.
Zapraszam na bezpłatną prezentację , tak uroczych wsi w tak korzystnym położeniu jest już bardzo mało.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).