Białystok

Dojlidy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Powierzchnia działki
679 m2
Numer oferty
4467/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczej działki mieszczącej się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stawowej na os. Dojlidy. Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub budowy bliźniaka.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego daje możliwość prowadzenia na działce także usług.

Dla Białostoczan walory lokalizacyjne raczej nie są tajemnicą. Szybki dojazd do centrum (ok. 5 minut samochodem), Park Lubomirskich (5 minut pieszo) oraz Plaża Dojlidy (10 minut pieszo).

Media w drodze przy działce: prąd, woda, kanalizacja miejska, gaz.

Dojazd do działki z dwóch stron drogą utwardzoną (ok. 100 m od asfaltu).


Oferta na wyłączność. Dostępna tylko w Dobry Dom Nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Jacek Hajduk

Jacek Hajduk

Manager/właściciel

Telefon:
690 692 915
E-mail:
jacekhajduk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).