Dalny Las

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Powierzchnia działki
18 716 m2
Numer oferty
3459/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

**18 716 m²**IDEALNA INWESTYCJA**PIĘKNA OKOLICA**

Biuro nieruchomości Dobry Dom prezentuje Państwu niezwykłą ofertę w postaci działki budowlanej o wymiarach 18 718 m² położonej w przepięknej okolicy Puszczy Augustowskiej w miejscowości Dalny Las, ok 20 km od Augustowa. Wielkim atutem tej nieruchomości jest to, że można ją podzielić na 18 działek.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę jednorodzinną z usługami.

Media: woda oraz prąd w drodze.

Odległość od centrum miasta Augustów to zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.

Walory natury w postaci lasów i jezior dostępne są na wyciągnięcie ręki. W pobliżu znajdują się zabudowania jednorodzinne oraz las, pola - piękna i otwarta przestrzeń z dala od zgiełku i uciążliwości miejskich.

Idealne miejsce na dom lub inwestycję. Już dziś skorzystaj z możliwości obejrzenia tej nieruchomości. Umów się na darmową prezentacje z naszym doradcą.

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Restauracja, Las, Jezioro
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Sabina Lis

Sabina Lis

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
s.lis@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).