Międzyrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
262 500 PLN
Powierzchnia działki
17 500 m2
Numer oferty
3353/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce

Opis nieruchomości

Dobry Dom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentowania Państwu przepięknej, dużej działki na którą to zostały wydane warunki zabudowy na dom dwurodzinny wraz dodatkowymi budynkami (stodoła, garaż). Istnieję możliwość uzyskania innych warunków zabudowy.

Z terenu działki rozciąga się piękny widok na lasy. Przewidywana wysokość wód gruntowych powinna sprzyjać wykopaniu stawu na działce. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz utwardzoną (ok. 300 m).

W okolicy nieruchomości znajdują się rzeka Sokołda, Puszcza Knyszyńska, Arboretum Nadleśnictwa Supraśl w Kopnej Górze.

Media: prąd na działce. woda, kanalizacja: we własnym zakresie.

Działka znajduje się w odległości ok. 13 km od Supraśla oraz ok 28 km od Białegostoku.

Jest to miejsce idealne na wybudowanie domu dla tych, którzy cenią sobie prywatność, bliskość z naturą, uprawianie własnej żywności, święty spokój.


GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Jacek Hajduk

Jacek Hajduk

Manager/właściciel

Telefon:
690 692 915
E-mail:
jacekhajduk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).