Pobondzie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Powierzchnia działki
13 100 m2
Numer oferty
3207/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Trapez
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu przepiękną działkę o powierzchni 1,31 ha w miejscowości Pobondzie, Rutka-Tartak, ok. 25 km od Suwałk. Działka posiada plan zabudowy.
Miejsce oraz okolica ma wiele do zaoferowania. Tylko cisza, spokój i natura. W sam raz na odpoczynek od zgiełku miasta lub rozpoczęcie własnego biznesu. Wszystkim wiadomo jak dzisiaj prężnie rozwija się turystyka.

Bajeczna okolica uformowana przez lodowiec, ma mnóstwo pagórków, lasów i jezior i może stać się Twoim miejscem na ziemi.

Na działce znajduje się budynek gospodarczy w stanie surowym, zamkniętym (podlega przekształceniu na dom). Stan surowy budynku umożliwia na wykończenie według swoich zapotrzebowań z możliwością zabudowania poddasza.

Obok domu stoi budynek-narzędziownia.

Woda oraz prąd już jest podłączona do budynku.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, gdyż działka znajduje przy lesie, natomiast niedaleko znajdziemy wszelkie udogodnienia miejskie jak sklepy, przychodnia, kościół, bank, szkoła.

Jest to miejsce, w którym również nieopodal znajdziemy liczne atrakcje turystyczne i krajobrazowe, m.in.

- jezioro Pobondzie (ok.2km) z plażą z prawdziwego zdarzenia, z jedyną w okolicy zjeżdżalnią.
- Wioska Bajek
- góra Zamkowa, góra Kościelna, góra Cisowa, Góry Sudawskie
- liczne punkty widokowe do podziwiania natury
- ścieżki rowerowe w tym szlak Green Velo
- ośrodek Szelment
- Suwalski Park Krajobrazowy

Zrealizuj swoje marzenia!


***GORĄCO POLECAMY *** NAPRAWDĘ WARTO!***

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Sabina Lis

Sabina Lis

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
s.lis@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).