Duchnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
226 000 PLN
Powierzchnia działki
765 m2
Numer oferty
4864/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

**DUCHNÓW- 30 KM OD CENTRUM WARSZAWY*** ŁADNE I KSZTAŁTNE DZIAŁKI *** WSZYSTKIE MEDIA*** NR EW. 463/2***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację dwóch działek położonych obok siebie o powierzchni 765m2 każda ( podział już prawie zakończony).

Wymiary to 24/35m każda z nich klasa gruntu IV wydane warunki zabudowy. Dojazd do działek drogą asfaltową.

Atutem nieruchomości zdecydowanie jest jej lokalizacja. Przy działce zabudowa jednorodzinna, świetny dojazd do Warszawy Autostradą A2 do węzła tylko 3km. We wsi chodniki i ścieżka rowerowa.

Media: prąd, gaz, wodociąg w drodze przy działce w ul. Góry Warszawskie . Kanalizacja w drodze przy ul. Wspólnej ( służebność przesyłu ustalona )

Na tym obszarze nie ma miejscowego planu ani studium uwarunkowań przestrzennych co pozwala na aranżację terenu poprzez warunki zabudowy wg. potrzeb nabywcy.


Dobra Cena 226.000 zł/za jedną działkę, na ten moment OSTATNIE 2 DZIAŁKI DOSTĘPNE- INWESTYCJA DLA KAŻDEGO NIE ZWLEKAJ !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Joanna Hajduk

Joanna Hajduk

Dyrektor regionalny sprzedaży

Telefon:
690 692 915
E-mail:
joannahajduk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).