Sumowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Numer oferty
3449/4300/OGS
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

***PRAWO DO BUDOWY***50M DO JEZIORA***AGROTURYSTYKA***

Serdecznie zapraszamy na bezpłatna prezentację wyjatkowej działki, położonej na przepięknej Sejneńczyźnie ok. 5 km od Sejn i 25 km od Suwałk.

Sejneńszczyzna w dużej mierze należy do Zielonych Płuc Polski i obszaru Natura 2000, świadczą o tym unikatowe polodowcowe krajobrazy, czyste rzeki i liczne jeziora. Jest to bez wątpienia jedno z najczystszych miejsc w Polsce.

Nieruchomość, którą oferujemy to wspaniała inwestycja, ponieważ położona jest przy jeziorze Dmitrowo oraz jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkalnej i mieszkalno-usługowej.
Nieruchomośc składa sie dwóch działek o łącznej powierzchni 2000 m2, dojazd drogą asfaltową, skrzynka z prądem bezposrednio na działce.

Możliwość dokupienia działki z własną linia brzegową!

Idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od codzienności na łonie natury, odpoczynku od zgiełku dużych miast, wędkarzy i miłośników sportów wodnych.
Świetne miejsce na agroturystykę!

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Telefon:
690 692 915
E-mail:
p.jatkowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).