Strabla

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
184 000 PLN
Powierzchnia działki
5 200 m2
Numer oferty
3699/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

*** PIĘKNA I SPOKOJNA OKOLICA *** SZYBKI DOJAZD DO BIAŁEGOSTOKU ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej ok 30 km od Białegostoku, 20 km od Bielska Podlaskiego, znajdujących się w sąsiedztwie działek niezabudowanych, domów jednorodzinnych.

Działka ma powierzchnię 5200 m2

Media: -prąd, woda, w drodze.

Dojazd drogą asfaltową.

Atutem jest bardzo atrakcyjna cicha i spokojna okolica, przepiękne miejsca dla ceniących uroki natury, pasjonatów wycieczek rowerowych, grzybów itp.


***NIE ZWLEKAJ WYBUDUJ DOM Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA***

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Kochaczewska

Justyna Kochaczewska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
513805579
E-mail:
j.kochaczewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).