Rzędziany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia działki
6 069 m2
Numer oferty
2913/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

***INTERESUJE CIĘ TA LOKALIZACJA? ZŁÓŻ SWOJĄ OFERTĘ!***

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Rzędziany - 20 km od Białegostoku. Ze względu na położenie jest to doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej.

Całość znajduje się w pobliżu trasy S8 Białystok - Warszawa.

Powierzchnia działki to dokładnie 6069 m2. Na działce wybudowana jest nowoczesna hala przemysłowa o powierzchni ok 320 m2 z przeznaczeniem na warsztat. Większa połowa działki jest utwardzona kostką brukową. Część posesji ogrodzona siatką, zainstalowano również oświetlenie.

Możliwy jest zakup również sąsiedniej działki o bardzo dużej powierzchni. Cena 1.500.000 zł jest ceną netto, która podlega negocjacji.

Nieruchomość dostępna TYLKO w naszym biurze DOBRY DOM!

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Umów się już dziś z naszym doradcą!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Sebastian Niczyporuk

Sebastian Niczyporuk

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
s.niczyporuk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).