Topilec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
156 000 PLN
Powierzchnia działki
3 800 m2
Numer oferty
3704/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

*** PRZESTRONNA I KSZTAŁTNA DZIAŁKA W TOPILCU ***OTULINA NARWIAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO**

Zapraszamy na prezentację ładnie położonej działki w Topilcu. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dojazdem do centrum Białegostoku- 16 km.

,,Wieś położona jest w otulinie Narwiańskiego Parku Narodowego i posiada bezpośredni dostęp do rzeki Narew. Od Topilca rzeka Narew zaczyna bieg kilkoma korytami, obszar ten jest nazywany Polską Amazonią. Tuż za Topilcem w okolicach miejsca zwanego "Sosnowcem" zbudowano wieżę widokową, ufundowaną przez Narwiański Park Narodowy,,.

Obszar Natura 2000.


Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie działki niezabudowane oraz nowe domy.

Wydane warunki zabudowy.

Powierzchni działki wynosi 3800 m2.

Media - prąd około 100 m, woda w drodze.

Tylko w Dobrym Domu!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Anna Karlińska

Anna Karlińska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.karlinska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).