Bolesty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Powierzchnia działki
33 000 m2
Numer oferty
4527/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Ziemia rolna w jednym kawałku 3,30 ha. Klasa ziemi III B obecnie użytkowana jako pastwisko dzięki temu nie wyeksploatowana .
Działka położona niedaleko wsi Zawady w gminie Bielsk Podlaski .
Wygodny dojazd do działki z dwóch stron , doskonały kawałek gruntu na powiększenie gospodarstwa jak i na rozpoczęcie przygody z rolnictwem , ceny ziemi rolnej idą w górę można zakup potraktować jak inwestycję długoterminową.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).