Hajnówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Powierzchnia działki
1 760 m2
Numer oferty
4104/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce

Opis nieruchomości

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w malowniczej miejscowości która znajduję się na skraju Hajnówki
Powierzchnia działki wynosi 1760 m2 , posesja jest uzbrojona z mediami na działce ( woda , prąd ) . Kilka minut zajmuję droga do centrum

Region puszczy białowieskiej jest jednym z najczystszych i najpiękniejszych terenów w naszym kraju. W bliskiej okolicy nie ma przemysłu ani gospodarstw rolnych.

Puszcza Białowieska jako najlepiej zachowany naturalny las w Europie jest odwiedzana przez cały rok przez turystów z Polski i zagranicy. Na wolności żyje tu między innymi żubr - największe zwierzę lądowe w Europie (jest ich tu ponad 800 sztuk). Jednym słowem to raj dla pasjonatów przyrody i obszar turystyczny, który rozwija się fantastycznie.

100 metrów od działki przebiega najdłuższa trasa rowerowa w Polsce - Green Velo. Natomiast zimą wystarczy wpiąć narty biegowe i prosto z działki wyruszyć leśnymi trasami przez Puszczę w odległości 6 km znajduje się zalew Topiło - raj dla obserwatorów ptaków oraz wędkarzy, a w odległości 7 km zalew Bachmaty. 40 km od działki znajduje się drugi co do wielkości zalew w Polsce - Siemianówka - można tam spędzić cały dzień na plaży lub uprawiając sporty wodne (windsurfing, kite surfing, żeglarstwo).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Basen, Centrum handlowe, Park, Plac zabaw, Apteka, Gimnazjum, Bazarek, Kościół, Szpital, Komenda policji, Sklep, Bank, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Błoński

Tomasz Błoński

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
534025596
E-mail:
t.blonski@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).