Dobrzyniewo Duże

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Powierzchnia działki
965 m2
Numer oferty
2630/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Usługowa
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

RZEMIEŚLNICZO-USŁUGOWA*** ATRAKCYJNA LOKALIZACJA *** MIEJSCOWY PLAN ***

Zapraszamy na prezentację działki położonej w Kozińcach przy głównej drodze na MOŃKI oddalona o 5 km od Dobrzyniewa Dużego.

Działka o powierzchni 965m2 ogrodzona siatką płaska oraz sucha

Dojazd do działki drogą asfaltową.

Media: prąd i woda.


Działka o kształcie prostokąta.

MIEJSCOWY PLAN - PRZEZNACZONA POD ZABUDOWĘ RZEMIEŚLNICZO-USŁUGOWĄ Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ DO 30% - ZABUDOWA OD 25M OD ULICY.
Zdecydowanie POLECAMY!!!

Mapa

Kontakt

Joanna Hajduk

Joanna Hajduk

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
joannahajduk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).