Hołody

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Numer oferty
4122/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

***DZIAŁKA BUDOWLANA*** PRZY ASFALCIE***ŚWIETNA LOKALIZACJA*** ZACISZE Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA***

Zachęcamy Państwa do bezpłatnej prezentacji nieruchomości położonej ok 10 km od Bielska Podlaskiego

Działka o powierzchni 2000m2 i wymiarach 30x70

Media:
- prąd w drodze
- woda w drodze

Dla przedmiotowej nieruchomości wydane są warunki zabudowy.

Położenie działki jest bardzo korzystne, ponieważ zapewnia szybki dojazd do Bielska Podlaskiego, ale także jest w bliskości z naturą i to sprawia, że jest to ciekawa propozycja dla chętnych do zamieszkania pod miastem bądź jako dobra lokata kapitału na przyszłość. Działka jest przy drodze asfaltowej, ale jest też dojazd, od tyłu, drogą utwardzoną. Niedługo powstanie obwodnica Hołod, co z pewnością wpłynie na jeszcze większy komfort przyszłych właścicieli. W planie jest też budowa kanalizacji sanitarnej oraz pociągnięcie sieci gazowej.
W niedalekiej przyszłości ma również powstać zalew nad Orleanką, którego bliskość będzie umilać letnie dni okolicznym mieszkańcom.

Zapraszamy na prezentacje w celu indywidualnej oceny potencjału działki.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Justyna Kochaczewska

Justyna Kochaczewska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
513805579
E-mail:
j.kochaczewska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).