Wólka Nurzecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Powierzchnia działki
100 000 m2
Numer oferty
3237/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

*** JEŻELI SZUKASZ DZIAŁEK O OGROMNEJ POWIERZCHNI TO WŁAŚNIE DOBRZE TRAFIŁEŚ - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY *** JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU RÓWNIEŻ DZIAŁKI O MNIEJSZEJ POWIERZCHNI ***

*** NA AGROTURYSTYKĘ JAK ZNALAZŁ ! ***

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Poprowadź pensjonat, stwórz własną pracownię lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu... Zapraszamy na bezpłatną prezentację działek siedliskowych oddalonych 5 km od miejscowości Wólka Nurzecka.

Media: prąd, siła, studnia.

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku. Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną.

Niewątpliwym atutem jest bliskość lasów oraz pięknych terenów zielonych. Dodatkową atrakcją miejscowości jest tradycyjna drewniana architektura oraz ludowe ornamentacje domów, w szczególności okiennic.

W odległości ok. 12 km jest zalew Repczyce, natomiast Zalew Bachmaty (Dubicze Cerkiewne) - 25 km.

Zapraszamy - cena do negocjacji !

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).